Parador Vinyl Basic 30, Dub Cambridge prírodný kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1748796, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475870
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador Vinyl Basic 30 v odtieni Dub Cambridge s prírodnou kartáčovanou štruktúrou ponúka kombináciu elegance a praktickosti, ktorá zmení váš interiér na esteticky pôsobivý priestor. S rozmermi širokej lamely 1207 x 216 mm a hrúbkou 9,4 mm sa tento vinyl špeciálne hodí pre moderné aj klasické interiéry, pričom jeho štruktúra napodobňuje autentický vzhľad dreva. Vďaka vysokej odolnosti voči poškodeniu, vlhkosti a opotrebovaniu tento materiál zaručuje dlhú životnosť a nízku údržbu, čím šetrí váš čas aj financie. Ďalšou výhodou je aj snadná montáž a renovácia, ktorá nevyžaduje odbornú pomoc a umožňuje vám rýchlo osviežiť priestor bez výrazných investícií. Užite si teplo a komfort prírodného dreva s modernými atribútmi vinylových podláh, ktoré sú ideálnym riešením pre váš domov či kanceláriu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.63 kg |
| EAN: | 4014809268789 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,068 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D148 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
