Parador Vinyl Basic 30 Dub Cambridge dymový kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1748797, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475871
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vinylová podlaha Parador Basic 30 v odtieni dymového dubu Cambridge spojila estetiku s funkčnosťou, čím sa stáva ideálnou voľbou pre moderné interiéry. Jej kartáčovaná štruktúra dodáva povrchu prirodzený vzhľad a príjemný pocit na dotyk, zatiaľ čo široké lamely s rozmermi 1207 x 216 x 9,4 mm vytvárajú dojem priestrannosti v každej miestnosti. Vďaka technológii, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, si môžete byť istí, že vaša podlaha si zachová svoj pôvab aj pri každodennom používaní. Mystika dymového odtieňa dodáva šarm a eleganciu, ktorá sa hodí do rôznych štýlov zariadenia, od minimalistického po klasický. Vinyl Parador Basic 30 je tiež odolný voči vode, čo ho robí ideálnym pre kuchyne a kúpeľne, kde je zvýšené riziko znečistenia a vlhkosti. S touto podlahou získate nielen krásny povrch, ale aj praktické riešenie, ktoré uľahčí údržbu a dlhodobo zaručí spokojnosť s výberom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.63 kg |
| EAN: | 4014809268802 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,068 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
