Parador Vinyl Basic 30 Dub Infinity prírodný živá štruktúra široká lamela, 1730634, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475803
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Vinyl Basic 30 v odtieni Dub Infinity prinesie do vášho interiéru prirodzenú krásu a elegantný vzhľad. S širokými lamelami s rozmermi 1207x216 mm a hmotnosťou 9,4 mm predstavuje ideálny povrch, ktorý spája estetiku s praktickosťou. Jeho živá štruktúra napodobňuje autentický vzhľad dreva, čo vytvára príjemnú atmosféru vo vašich priestoroch a zároveň zabezpečuje výnimočnú odolnosť voči opotrebovaniu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre každodenné používanie. Kombinácia atraktívneho dizajnu a vysokého komfortu prispieva k pocitu pohody vo vašej domácnosti, pričom jednoduchá inštalácia vám ušetrí čas i námahu. Zvoľte Parador Vinyl Basic 30 a užite si nadčasovú eleganciu spojenú s modernými technológiami, ktoré uľahčujú údržbu aj dlhodobé používanie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000007755 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Infinity prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
