Parador Vinyl Basic 30 Dub Infinity sivý živá štruktúra široká lamela, 1730635, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475804
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Vinyl Basic 30 v odtieni Dub Infinity sivý s živou štruktúrou je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kombináciu estetiky a praktickosti. Široké lamely s rozmermi 1207x216 mm nielenže opticky zväčšujú priestor, ale zároveň ponúkajú prirodzene krásny vzhľad dreva, ktorý sa hodí do rôznych interiérových štýlov. S hrúbkou 9,4 mm poskytuje táto vinylová podlaha výnimočnú odolnosť voči opotrebeniu a poškodeniu, čím zabezpečuje dlhú životnosť aj v oblastiach s vysokou frekvenciou pohybu. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo šetrí čas a námahu, a stelesňuje tak ideálne riešenie pre moderný životný štýl. Nech už renovujete svoj domov alebo zariaďujete novú miestnosť, Parador Vinyl Basic 30 vám prinesie komfort a štýl bez kompromisov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000007758 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Infinity šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D079 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
