Parador Vinyl Basic 30 Dub Memory pieskový kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1730621, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475805
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Vinyl Basic 30 Dub Memory v pieskovom odtieni s kartáčovanou štruktúrou prináša do vášho domova dokonalú kombináciu elegance a odolnosti. S jeho rozmermi 1207 x 216 x 9,4 mm ponúka široké lamely, ktoré opticky zväčšujú priestor a dodávajú mu moderný vzhľad. Tento vinylový podlahový materiál je navrhnutý tak, aby odolával každodennému opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť a zachovanie krásy aj pri vysokých nárokoch. Navyše, jeho špeciálna kartáčovaná textúra pridáva na luxusnom vzhľade, pričom je veľmi jednoduché udržiavať ho čistý a hygienický. Vyberte si Parador Vinyl Basic 30 a premeňte svoj domov na miesto, kde sa budete cítiť útulne a pohodlne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.411 kg |
| EAN: | 050000007770 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Memory pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D020 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
