Parador Vinyl Basic 30 Dub Oxford pieskový kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1748794, 1207x216x9,4 mm
Kód: P475872
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú kombináciu elegancie a funkčnosti s vinylovými podlahami Parador Vinyl Basic 30 v prevedení Dub Oxford pieskový, ktoré sú ideálne pre moderné interiéry. S rozmermi 1207 x 216 x 9,4 mm a kartáčovanou štruktúrou, tieto široké lamely ponúkajú opticky priestranný vzhľad, ktorý dokonale zapadne do akéhokoľvek priestoru. Ich robustná konštrukcia zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čím zaisťuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Vďaka prirodzene vyzerajúcemu povrchu a autentickému vzhľadu dreva si môžete užívať teplú atmosféru bez výčitek, ktoré spravidla prinášajú tradičné drevené podlahy. Vinylové podlahy Parador sú navyše odolné voči vlhkosti, čo ich robí ideálnym riešením aj do kuchýň a kúpeľní. Doprajte si komfort a štýl s podlahou, ktorá spoľahlivo zvládne každodenný život vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.63 kg |
| EAN: | 4014809268765 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 9,4 mm |
| Formát: | 1207 x 216 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknita doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha s drevovláknitou nosnou doskou HDF |
| Kolekcia: | Basic 30 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,068 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D103 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
