Parador Vinyl Parador Basic 2.0 Dub Cambridge dymový kartáčovaná štruktúra široká lamela, 1748821, 1219x229x2 mm
Kód: P1749067
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Obohaťte svoj interiér jedinečnou vinylovou podlahou Parador Basic 2.0 v elegantnom odtieni dymového dubu Cambridge. S rozmermi 1219 x 229 x 2 mm a kartáčovanou štruktúrou táto široká lamela prináša do vášho domova autentický vzhľad a pocit prírodného dreva, pričom zabezpečuje perfektnú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Ideálny pre rodiny s deťmi a domácimi zvieratami, tento vinyl sa nielen ľahko inštaluje, ale aj čistí, čo z neho robí praktickú voľbu pre akýkoľvek priestor. Vytvorte si útulný a moderný domov s podlahou, ktorá spája estetiku a funkčnosť v jednom dokonale zladenom riešení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.221 kg |
| EAN: | 4014809268888 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Basic 2.0 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 54 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
