Parador VP Engineered Wood Flooring TrendTime 3 Living Dub matný lak M4V 1601582 570x95x10,5 mm
Kód: P475785
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador VP Engineered Wood Flooring TrendTime 3 Living Dub matný lak je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a funkčnosti vo svojom interiéri. S rozmermi 570 x 95 x 10,5 mm a kvalitnou povrchovou úpravou v matnom laku ponúka táto podlaha nielen krásny vzhľad, ale aj výnimočnú odolnosť voči opotrebovaniu. Technológia M4V zabezpečuje jednoduchú, presnú a rýchlu inštaláciu, čím šetrí čas a námahu pri renovácii vášho priestoru. Tento podlahový systém, vyrobený z kvalitného duba, vytvára príjemnú atmosféru a zároveň zaisťuje dlhú životnosť, čo z neho robí skvelú investíciu do vašej domácnosti. Zvoľte si obľúbený štýl, ktorý podčiarkne krásu vášho domova a pocíťte pohodlie a prirodzenosť každého kroku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.404 kg |
| EAN: | 050000006570 |
| Hrúbka celkom: | 10,5 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Všetky podložky Parador |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
