Parozábrana Egger Aqua+ ALUFLEX 0,2 mm hliníková fólia (26 m2/bal)
Kód: 8410042
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parozábrana Egger Aqua+ ALUFLEX je ideálnym riešením pre vaše stavebné projekty, predovšetkým v oblastiach vystavených zvýšenej vlhkosti. S hliníkovou fóliou s hrúbkou 0,2 mm zaručuje profesionálnu úroveň ochrany pred prenikaním vodných pár, čím výrazne znižuje riziko vzniku plesní a poškodenia stavby. V balení o rozlohe 26 m² získate dostatok materiálu na zabezpečenie vašich interiérov a exteriérov, pričom jej ľahká manipulácia a flexibilita urýchlia váš pracovný proces. Vďaka vynikajúcej kvalite spracovania a odolnosti voči mechanickému poškodeniu sa môžete spoľahnúť na dlhodobú účinnosť parozábrany, ktorá prispeje k zdravšiemu a komfortnejšiemu prostrediu vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 9009577720756 |
| Hrúbka celkom: | 0,2 mm |
| Formát: | 1 x 26 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Hliníková fólia spevnená flísovou vrstvou |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - proti prieniku vlhkosti z podkladu a kvôli ľahšiemu pohybu pri rozťažnosti podlahy |
| Farba: | Strieborná/modrá |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 100 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Parozábrana pod plávajúce podlahy |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,004 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 75 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
