Podložka AFIRMAX LVT SOLID STEP PROFESSIONAL 1 mm PU s parozábranou
Kód: 9930709
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka AFIRMAX LVT SOLID STEP PROFESSIONAL s hrúbkou 1 mm a parozábranou je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kvalitný základ pre podlahové krytiny. Jej špeciálna konštrukcia zaisťuje vynikajúcu odolnosť voči poškodeniu, čím predlžuje životnosť vašej podlahy a zachováva jej atraktívny vzhľad. Parozábrana bezpečne chráni pred prenikaním vlhkosti, čím eliminuje riziko vzniku plesní a zabezpečuje zdravé prostredie vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Okrem toho podložka poskytuje aj vynikajúcu zvukovú izoláciu, čím prispieva k tichšiemu a pohodlnejšiemu prostrediu. S podložkou AFIRMAX LVT SOLID STEP PROFESSIONAL vytvoríte vizuálne aj funkčne harmonický priestor, v ktorom sa budete cítiť skvele.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 5905167866337 |
| Hrúbka celkom: | 1 mm |
| Formát: | 1 x 6 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Polyuretán-minerál (PU/minerály + PET) |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Žltá |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 70 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 17 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,005 |
| Montáž: | Lesklou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Ks na palete: | 48 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [Sone]: | 62 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
