Podložka Afirmax OPTIMUS AQUASTOP 2 mm 3v1 PEHD s parozábranou
Kód: 9930865
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Afirmax OPTIMUS AQUASTOP s hrúbkou 2 mm a unikátnou technológiou 3v1 PEHD ponúka ideálne riešenie pre ochranu a komfort vášho podlahového systému. Je vybavená parozábranou, ktorá efektívne zabraňuje prenikaniu vlhkosti z podložia, čím predlžuje životnosť vašich podláh a zabezpečuje zdravšie domáce prostredie. S touto podložkou získate nielen vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, ale aj výrazné zníženie hlučnosti, čo oceníte najmä v bytových alebo rodinných domoch. Kvalitný materiál PEHD je navyše odolný voči mechanickému poškodeniu, čo znamená, že vaša investícia do podlahy bude chránená dlhodobo a efektívne. Vytvorte si domov, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a bezpečne s podložkou Afirmax OPTIMUS AQUASTOP.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 5905167879139 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | PEHD+PET (polyetylén s vysokou hustotou) |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Tmavo-sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 6 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,035 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 30 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1,3 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
