Podložka Afirmax SILENZA AQUASTOP SMART 3 mm 3v1 XPS s parozábranou
Kód: 9930866
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Afirmax SILENZA AQUASTOP SMART 3 mm 3v1 XPS s parozábranou je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu komfortu, izolácie a ochrany pred vlhkosťou. S hrúbkou iba 3 mm ponúka efektívnu redukciu hluku a vibrácií, čo zaisťuje tichú a príjemnú domácnosť. Inovatívna technológia parozábrany chráni podlahové systémy pred kondenzáciou a vlhkosťou, čím predlžuje ich životnosť a znižuje potrebu údržby. Navyše, flexibilný XPS materiál je jedným z najlepších v oblasti izolácie, takže si môžete byť istí, že vaše podlahy budú nielen teplé, ale aj energeticky efektívne. S Afirmax SILENZA AQUASTOP SMART získate kvalitného partnera pre komfortný a bezstarostný domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.837 kg |
| EAN: | 5905167879566 |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Formát: | 1,18 x 5,46 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 6 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Balení na palete: | 44 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,11 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 44 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 2,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [Sone]: | 79 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
