Podložka Afirmax SILENZA MAX AQUASTOP SMART 5 mm 3v1 XPS s parozábranou
Kód: 9930867
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.045 kg |
| EAN: | 5905167879573 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 1,18 x 4,7 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Tmavo-sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 6 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 20 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,18 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 32 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 4,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [Sone]: | 81 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
