Podložka Arbiton SECURA EXTRA AQUASTOP SMART 3 mm 3v1 XPS s parozábranou
Kód: 9930125
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Arbiton SECURA EXTRA AQUASTOP SMART 3 mm 3v1 XPS s parozábranou predstavuje ideálne riešenie pre vašu domácnosť, ak hľadáte kombináciu komfortu a ochrany. S hrúbkou iba 3 mm ponúka výnimočnú odolnosť a zároveň výborné izolačné vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať teplo a znižovať náklady na vykurovanie. Parozábrana zabezpečuje, že vlhkosť nemá šancu preniknúť do vašich podláh, čo predlžuje ich životnosť a zachováva hygienické prostredie vo vašich priestoroch. Navyše, systém 3v1 umožňuje ľahkú inštaláciu a prispôsobivú funkčnosť, čo oceníte najmä pri pokládke rôznych typov podláh, či už je to laminát, vinyl alebo drevo. Obohaťte svoj domov o technológiu, ktorá skutočne funguje!Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 5905167807262 |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Formát: | 1,18 x 5,1 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Hustota QW [kg/m3]: | 32 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 21 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Balení na palete: | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,11 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 48 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 12 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 2 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
