Podložka Arbiton SECURA MAX AQUASTOP SMART 5 mm XPS s parozábranou
Kód: 9930112
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Arbiton SECURA MAX AQUASTOP SMART 5 mm XPS s parozábranou je inteligentným riešením pre vašu podlahu, ktoré zabezpečuje perfektnú izoláciu a ochranu pred vlhkosťou. S hrúbkami 5 mm je táto podložka navrhnutá tak, aby účinne pohlcovala zvuk a znižovala prenikanie hluku, čím prispieva k pokojnému prostrediu vo vašej domácnosti. Jej inovatívna parozábrana zabraňuje prenikaniu vlhkosti, čo zároveň predlžuje životnosť vašich podláh a chráni ich pred poškodením. S touto podložkou si môžete užívať komfortný pocit pri chôdzi a niektoré tepelné vlastnosti, ktoré zaisťujú, že vaše podlahy budú príjemne teplé aj v chladnejších mesiacoch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| EAN: | 5905167734728 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 1,18 x 4,7 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Hustota QW [kg/m3]: | 32 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 22 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,18 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 32 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 10 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 4 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
