Podložka Arbiton SECURA THERMO 1,6 mm XPS
Kód: 8410000
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Arbiton SECURA THERMO s hrúbkou 1,6 mm a technológiou XPS ponúka vynikajúcu izoláciu a zvyšuje komfort vášho bývania. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a mimoriadnej pevnosti je ideálna na použitie pod rôzne typy podláh, pričom efektívne zabraňuje prenikaniu chladu z podlahy. Okrem toho poskytuje výbornú akustickú izoláciu, čo prispieva k tichšiemu a príjemnejšiemu prostrediu vo vašich priestoroch. Arbiton SECURA THERMO je teda nielen praktickým, ale aj efektívnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a trvanlivé podlahové podložky, ktoré zaručia pohodlie a úsporu energií.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.485 kg |
| EAN: | 5905167748886 |
| Hrúbka celkom: | 1,6 mm |
| Formát: | 1,1 x 15 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 45 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Červená |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 4 |
| Balení na palete: | 12 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,05 |
| Montáž: | Drážkami nadol |
| Ks na palete: | 48 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 14 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,8 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
