Podložka Cezar Expert Cork Roll 2 mm korková
Kód: 9930116
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Cezar Expert Cork Roll 2 mm z korku je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu komfortu a podpory pri cvičení. Jej hrúbka 2 mm zabezpečuje dostatočnú pružnosť a poddajnosť, čím chrání vaše kĺby a zaisťuje stabilitu na každom povrchu. Korkový materiál je nielen ekologický, ale aj prirodzene odolný voči vlhkosti a nepríjemným zápachom, čo znamená, že sa môžete sústrediť len na svoje výkony bez zbytočných rozptýlení. Vďaka nízkej hmotnosti a flexibilnému dizajnu je podložka ľahko prenosná, čo ju robí ideálnym spoločníkom pre cvičenia doma, v posilňovni alebo na cestách. V investícii do Cezar Expert Cork Roll získavate nielen kvalitný výrobok, ale aj partnera na ceste k vašim fitness cieľom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 5907684694769 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 190 |
| Materiál: | Korok |
| Farba: | Hnedá |
| Typ balenia: | Rolka |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,038 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 17 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,053 |
| Ks na palete: | 45 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
