Podložka Cezar EXPERT MATT 3 mm XPS
Kód: 8410074
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Cezar EXPERT MATT s hrúbkou 3 mm z kvalitného XPS materiálu ponúka dokonalú kombináciu pohodlia a izolácie. Je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu tepelnú aj zvukovú izoláciu, čím zabezpečuje príjemné a tiché prostredie vo vašich priestoroch. Jej nízka hmotnosť a jednoduchá manipulácia vám umožnia rýchlu inštaláciu, ktorá nevyžaduje špeciálne náradie. Vďaka robustnej konštrukcii a odolným vlastnostiam je táto podložka ideálna pre dlhodobé použitie, čo z nej robí rozumnú investíciu do vášho pohodlia a kvality bývania. Vyberte si podložku Cezar EXPERT MATT a užite si maximálne pohodlie vo svojom domove alebo kancelárii!Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.729 kg |
| EAN: | 5907684689161 |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Formát: | 0,475 x 1,18 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 30 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Modrá |
| Typ balenia: | Pláty |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,03 |
| Balení vo veľkom balení: | 22 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 6 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 132 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,11 |
| Montáž: | Drážkami nadol |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 12 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
