Podložka Cezar EXPERT MATT 5 mm XPS
Kód: 8410075
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Cezar EXPERT MATT s hrúbkou 5 mm a materiálom XPS je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá dokonalú kombináciu komfortu a ochrany. Jej špeciálne navrhnutý materiál zabezpečuje vynikajúcu izoláciu a minimalizuje hlučnosť pri používaní, čo vytvára príjemné a tiché prostredie. Vďaka optimálnemu odpruženiu ochráni vaše podlahy pred poškodením a predĺži ich životnosť, zatiaľ čo poskytuje pohodlný povrch pre vaše aktivity. S nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou je Cezar EXPERT MATT skvelým spoločníkom pre každú domácnosť či profesionálny priestor. Užite si kvalitné a bezpečné prostredie, ktoré bude spĺňať vaše najvyššie požiadavky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.785 kg |
| EAN: | 5907684689178 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 0,475 x 1,18 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 27 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPS |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba: | Modrá |
| Typ balenia: | Pláty |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,03 |
| Balení vo veľkom balení: | 13 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 5 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 78 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,18 |
| Montáž: | Drážkami nadol |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 9 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
