Podložka Egger SILENZIO DUO 1,5 mm XPSHD s parozábranou
Kód: 903A120
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Egger SILENZIO DUO s hrúbkou 1,5 mm a XPSHD štruktúrou prináša revolúciu vo vašich interiéroch. Vďaka pokročilej parozábrane efektívne zabraňuje prenikaní vlhkosti, čo garantuje dlhšiu životnosť vášho podlahového systému a jeho optimálnu funkčnosť. Jej účinné akustické vlastnosti minimalizujú prenos hluku, čím vytvára príjemnejšie a tichšie prostredie vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Okrem toho, jednoduchá inštalácia a kompatibilita s rôznymi typmi podlahových krytín robí z tejto podložky ideálny doplnok pre každého, kto hľadá komfort a kvalitu bez zbytočných komplikácií. Vytvorte si harmonický priestor, kde sa budete cítiť skvele!Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 9010173076451 |
| Hrúbka celkom: | 1,5 mm |
| Formát: | 1,18 x 8,5 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Hustota QW [kg/m3]: | 100 |
| Materiál: | Extrudovaný polystyrén XPSHD + PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Zlatá, antracit |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 40 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 17-19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Balení na palete: | 42 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,04 |
| Montáž: | Zlatou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 30-38 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 150 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
