Podložka Egger SILENZIO EASY 2 mm HFPS
Kód: 8410043
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Predstavujeme vám podložku Egger SILENZIO EASY s hrúbkou 2 mm, ktorá je ideálnym riešením pre každú modernú domácnosť. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii výrazne znižuje zvukové vibrácie, čo vám umožní užívať si ticho a pokoj vo vašom interiéri. Jej inovatívny materiál poskytuje excelentnú tepelnú izoláciu a prispieva k vyššiemu komfortu pri chôdzi, čím zvyšuje celkovú pohodu vo vašich priestoroch. Podložka je navyše kompatibilná so širokým spektrom podlahových krytín, čo zjednodušuje jej inštaláciu v akomkoľvek prostredí. S veľmi nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou je montáž mimoriadne rýchla a bezproblémová. Zvoľte Egger SILENZIO EASY a premeňte svoj domov na miesto plné pokoja a pohodlia, kde si môžete dopriať príjemné chvíle s rodinou a priateľmi.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 9009577717930 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1,25 x 12 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Materiál: | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Zelená |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Balení na palete: | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,057 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 25 - 37 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1,3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
