Podložka Egger SILENZIO EASY SD 2 mm HFPS s parozábranou
Kód: 9930229
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Egger SILENZIO EASY SD 2 mm HFPS s parozábranou výrazne zvyšuje komfort vášho domova a predlžuje životnosť podlahových krytín. Jej jedinečná štruktúra s parozábranou zabraňuje prenikaniu vlhkosti, čím chráni podlahu pred potenciálnym poškodením a tvorbou plesní. S hrúbkou iba 2 mm poskytuje ideálne tlmenie zvuku a minimalizuje hluk, čím prispieva k pokojnej a útulnej atmosfére v interiéri. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, čo vám ušetrí čas a námahu, a navyše podložka bez problémov ladí s rôznymi typmi podlahových krytín. S Egger SILENZIO EASY si užijete kvalitný sprievodný zážitok z chôdze, ktorý premení váš domov na oázu pokoja.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.55 kg |
| EAN: | 9010389981419 |
| Hrúbka celkom: | 2,0 mm |
| Formát: | 1,2 x 12,5 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Vysoko flexibilný polystyrén HFPS (obdoba XPS) + PET |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Zelená, strieborná |
| Typ balenia: | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 11 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Balení na palete: | 21 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,057 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 25 - 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
