Podložka Gerflor Smart Fix 2 mm PUM samolepiaca - pod vinylové dielce
Kód: 9930553
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Gerflor Smart Fix 2 mm PUM samolepiaca je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú a efektívnu inštaláciu vinylových dielcov. Jej samo-lepiaca vrstva zabezpečuje rýchle a bezproblémové pokládanie, čím výrazne uľahčuje proces renovácie podláh. S hrúbkou iba 2 mm ponúka podložka vynikajúcu stabilitu a podporu, čím predlžuje životnosť vašich vinylových povrchov a minimalizuje opotrebovanie. Vďaka jej jedinečnej konštrukcii sa môžete tešiť na pohodlný a tichý pohyb po podlahe, čo zvyšuje komfort vo vašej domácnosti alebo kancelárii. S Gerflor Smart Fix získate nielen kvalitný základ pre vaše podlahy, ale aj prostriedok na vytvorenie príjemnej atmosféry vo vašich priestoroch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 3475710430008 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1 x 7,5 m |
| Materiál: | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie: | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 16 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Garancia pre domácnosti: | 2 roky |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Samolepiacou stranou nahor |
| Ks na palete: | 40 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
