Podložka Mirelon 3 mm PE pena (25 m2/bal)
Kód: 903A116
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Mirelon 3 mm PE pena (25 m²/bal) je ideálnym riešením pre zabezpečenie maximálneho komfortu a ochrany pri pokládke podláh. S jej výnimočnou pružnosťou a schopnosťou tlmiť zvuky vytvára príjemné prostredie v každom priestore, či už sa jedná o domov alebo kanceláriu. Tento kvalitný materiál z PE peny nielenže chráni vašu podlahu pred poškodením, ale aj znižuje náklady na vykurovanie vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam. S rozlohou 25 m² v jednom balení získate dostatok podložky pre efektívne pokrytie väčšiny miestností, pričom jej jednoduchá manipulácia a inštalácia šetria váš čas a energiu. Zvoľte podložku Mirelon a užívajte si pohodlie a ochranu, ktoré vaša domácnosť zaslúži.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 355230003821 |
| Hrúbka celkom: | 3 mm |
| Formát: | 1 x 25 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 20-25 |
| Materiál: | Penový polyetylén s nízkou hustotou LDPE |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči (Podložka nespĺňa požiadavku zaťažiteľnosti niektorých výrobcov podláh!) |
| Farba: | Biela |
| Typ balenia: | Rolka |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,04 |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 2,9 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 20 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,075 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
