Podložka Parador Akustik-Protect 100, 1744868, 1,8 mm PU s parozábranou
Kód: 9930281
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Parador Akustik-Protect 100 s hrúbkou 1,8 mm je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o efektívnu zníženie hluku a ochranu podlahy. Jej jedinečná konštrukcia z polyuretánu (PU) zabezpečuje nielen vynikajúcu akustickú izoláciu, ale aj vysokú odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu. S integrovanou parozábranou poskytuje táto podložka ochranu proti vlhkosti, čím predlžuje životnosť vašich podláh a zachováva ich krásu aj pri vysokých nárokoch na používanie. Vďaka praktickému dizajnu a jednoduchému spôsobu aplikácie sa podložka rýchlo prispôsobí každému priestoru a zabezpečí komfort, ktorý si zaslúžite.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.835 kg |
| EAN: | 4014809241690 |
| Hrúbka celkom: | 1,8 mm |
| Formát: | 1 x 8,5 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Polyuretán-minerál s AL fóliou |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 24 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Balení na palete: | 40 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 24 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,98 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | >75 (cca 100) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
