Podložka Parador Akustik-Protect Rigid, 1748992, 1 mm PU
Kód: 9930710
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Parador Akustik-Protect Rigid s hrúbkou 1 mm je ideálnym riešením pre zabezpečenie pokojného a pohodlného domova. Vďaka pokročilému polyuretánovému materiálu efektívne absorbuje zvuk, čím minimalizuje hluk a poskytuje príjemnú atmosféru v interiéri. Jej pevná štruktúra zaručuje vynikajúcu stabilitu a ochranu podlahy, čo predlžuje jej životnosť a znižuje opotrebenie. S touto podložkou sa môžete tešiť na vyšší komfort pri chôdzi a zlepšenie akustiky, čím sa váš domov stane ešte príjemnejším miestom na život.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.1 kg |
| EAN: | 4014809271710 |
| Hrúbka celkom: | 1 mm |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Materiál: | Polyuretán-minerál |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Sivá |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 75 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Balení na palete: | 54 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,007 |
| Montáž: | Lesklou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 12 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
