Podložka Parador Stick-Protect 1739857, 1,8 mm PUM samolepiaca - pod vinylové dielce
Kód: 9930120
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka Parador Stick-Protect 1739857 s hrúbkou 1,8 mm je ideálnym riešením pre jednoduchú a efektívnu inštaláciu vinylových dielcov. Vďaka samolepiacej technológii garantuje rýchle a presné upevnenie, čím šetrí váš čas a znižuje nároky na odbornú pomoc. Materiál PUM, z ktorého je podložka vyrobená, zabezpečuje vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť, čo zaručuje, že vaša podlaha ostane krásna a funkčná aj pri intenzívnom zaťažení. Navyše, táto podložka prispieva k zlepšeniu akustických vlastností, čím vytvára pohodlné prostredie vo vašej domácnosti či kancelárii.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.03 kg |
| EAN: | 4014809196495 |
| Hrúbka celkom: | 1,8 mm |
| Formát: | 1 x 6,5 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Materiál: | Polyuretán-minerál |
| Použitie: | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 15 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 6 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,55 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
