Podložka PUR 1.0 H2O, 1 mm PUM
Kód: 9930214
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka PUR 1.0 H2O s hrúbkou 1 mm je vaším ideálnym partnerom pre ochranu a pohodlie pri spoločenských aktivitách, cvičení či odpočinku. Je vyrobená z kvalitného polyuretánu, ktorý zabezpečuje vynikajúcu elasticitu a dlhú životnosť, čím odoláva opotrebovaniu aj pri intenzívnom používaní. Jej vodoodpudivá úprava poskytuje optimálnu ochranu pred vlhkosťou, čo znamená, že bez obáv môžete cvičiť aj vonku, bez ohľadu na počasie. Navyše, jej nízka hmotnosť a flexibilita vám umožnia podložku jednoducho prenášať a skladovať, takže si môžete užívať pohodlie kedykoľvek a kdekoľvek. Vstúpte do sveta pohodlia a praktickosti a vylepšite svoje aktivity s touto podložkou, ktorá spája funkčnosť a štýlový dizajn.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 050000008743 |
| Hrúbka celkom: | 1 mm |
| Formát: | 1 x 10 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Materiál: | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Modrá |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 53 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 14 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Garancia pre domácnosti: | 2 roky |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Lesklou modrou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Ks na palete: | 54 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
