Podložka PUR 2.0 akustická 2 mm PUM add2 s parozábranou
Kód: 9930182
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka PUR 2.0 akustická 2 mm PUM add2 s parozábranou predstavuje dokonalé riešenie pre každého, kto chce zlepšiť akustiku svojich priestorov. S hrúbkou len 2 mm táto podložka efektívne pohlcuje zvuk a minimalizuje jeho prenikanie, čo zaisťuje tichšie a komfortnejšie prostredie. Parozábrana dodatočne chráni proti vlhkosti, čím predlžuje životnosť podlahových materiálov a zvyšuje ich energetickú účinnosť. S jej použitím získate nielen výborné akustické vlastnosti, ale aj dlhodobú ochranu, ktorú si vaša domácnosť zaslúži. Optimalizujte svoj priestor s podložkou, ktorá spája kvalitný výkon s moderným dizajnom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 050000008827 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1 x 7,5 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, celovinylové, vinylové na HDF nosiči, kompozitné |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 26 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 18 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Garancia pre domácnosti: | 2 roky |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,01 |
| Montáž: | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete: | 40 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 27 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 1,02 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | >75 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
