Podložka SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm PUM s parozábranou a vodiacimi čiarami na rezanie
Kód: 9930707
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 s hrúbkou 1,1 mm ponúka ideálne riešenie pre každý typ podlahy. Vysokokvalitná parozábrana účinne chráni vaše podlahy pred vlhkosťou a poškodením, čím predlžuje ich životnosť. Vodiace čiary na povrchu podložky uľahčujú presné rezanie, čo znamená rýchlejšiu a jednoduchšiu inštaláciu bez zbytočných komplikácií. Nezáleží na tom, či renovujete svoj domov alebo vybavujete nový projekt, táto podložka je skutočným prínosom pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Vďaka jej unikátnej konštrukcii sa môžete tešiť na pohodlné a tiché chodenie po podlahe, čo dodáva vášmu priestoru luxusný pocit.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.79 kg |
| EAN: | 5905167879429 |
| Hrúbka celkom: | 1,1 mm |
| Formát: | 1 x 9 m |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | ÁNO |
| Materiál: | Polyuretán-minerál (PU/minerály + PET) |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, kompozitné, SPC, celovinylové, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Žltá |
| Typ balenia: | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 70 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 14 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - SPC, LVT vinyl, kompozit, laminát, drevo |
| Ks v balení: | 1 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,005 |
| Montáž: | Lesklou stranou nahor (spoje podložky treba prelepiť hliníkovou/metalickou páskou) |
| Ks na palete: | 40 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 0,6 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD [m]: | 75 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [Sone]: | 62 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
