Podložka WOOD 5.0 - 5 mm drevovláknitá hobra add2
Kód: 9930183
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podložka WOOD 5.0 s hrúbkou 5 mm, vyrobená z kvalitnej drevovláknitej hmoty, je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie medzi ekologickým prístupom a maximálnym pohodlím. Jej špeciálna konštrukcia zaisťuje perfektnú izoláciu proti nárazom, čo prispieva k pohodlnejšiemu a bezpečnejšiemu používaniu v každodenných aktivitách, ako sú rozličné športy či relaxačné cvičenia. Materiál drevovláknitej hmoty je nielen šetrný k životnému prostrediu, ale taktiež poskytuje vynikajúcu priedušnosť, čím zabraňuje vzniku vlhkosti a nepríjemných zápachov. Vďaka svojim vlastnostiam sa podložka WOOD 5.0 stáva výnimočným partnerom pre vaše cvičebné a relaxačné rituály, a to bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo pokročilý.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9.02 kg |
| EAN: | 050000008830 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 0,59 x 0,79 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Materiál: | Drevovlákno |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Zelená |
| Typ balenia: | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 15 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 15 |
| Balení na palete: | 24 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,1 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
