Premium Classic Dub 0540 HO 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930587
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Premium Classic Dub 0540 HO 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+ spojuje eleganciu a funkčnosť do jedného bezúdržbového riešenia pre vašu domácnosť. S hrúbkou 8 mm a povrchovou triedou AC4/32 je navrhnutý tak, aby odolal aj zvýšenej záťaži v každodenných životných podmienkach, pričom poskytuje presne ten prirodzený vzhľad duba, ktorý nadchne vaše zmysly. Jednoduchá technológia 1clic2go pure+ umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, čo nielen šetrí váš čas, ale aj náklady na prácu. Nezabúdajte na praktické detaily, ako je systém 4V, ktorý zaručuje elegantné prechody medzi lamelami a vytvára tak harmonický celkový dojem. Obohaťte svoj domov o podlahu, ktorá nielen vyzerá skvele, ale je tiež konštruovaná tak, aby splnila vaše najvyššie očakávania v oblasti trvanlivosti a komfortu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915428 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Premium Classic |
| Názov dekoru: | Dub 0540 |
| Číslo dekoru: | 0540 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8816 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
