Premium Classic Dub Sherwood 5985 GT 8 mm AC4/32 4V 1-lamela 1clic2go pure+
Kód: 9930849
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Premium Classic Dub Sherwood 5985 GT s hrúbkou 8 mm a triedou AC4/32 predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a odolnosti. Jeho 4 vtoky a 1-lamelová konštrukcia zabezpečujú autentický vzhľad prírodného dreva, ktorý oživí každý interiér a dodá mu nádych luxusu. Vďaka technológii 1clic2go pure+ je inštalácia podlahy rýchla a jednoduchá, čo znamená, že si svoj nový priestor môžete užiť okamžite, bez zbytočného čakania. S mimoriadne vysokou odolnosťou voči opotrebeniu a poškriabaniu si môžete byť istí, že vaša podlaha ostane krásna a funkčná po dlhé roky. Pre moderný, štýlový a praktický domov je Dub Sherwood tou správnou voľbou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456915497 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Premium Classic |
| Názov dekoru: | Dub Sherwood |
| Číslo dekoru: | 5985 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8573 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
