Premium XL Dub Hamilton 6548 SU 8 mm AC4/32 4V 1-lamela Twin Clic
Kód: 9930505
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Premium XL Dub Hamilton 6548 SU je elegantná laminátová podlaha, ktorá kombinuje moderný dizajn s vysokou funkčnosťou. Jej štýlový vzhľad v neutrálnej dubovej farbe skvele zapadá do rôznych interiérov, zatiaľ čo rozmer 8 mm a trieda AC4/32 zabezpečujú prvotriednu odolnosť voči opotrebovaniu a poškriabaniu, ideálnu pre aj najrušnejšie domácnosti. Inovatívny systém Twin Clic umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby lepenia alebo špeciálnych nástrojov, čo šetrí váš čas a námahu. S jemne štruktúrovaným povrchom a 4-stranným fazetovaním, podlaha Premium XL Dub Hamilton zaručuje priradenie prirodzeného vzhľadu dreva, pričom jej odolnosť voči vlhkosti z nej robí ideálny výber pre kuchyne a kúpeľne. Umožnite svojmu domovu zažiariť štýlom a komfortom s touto podlahou, ktorá spája estetiku s praktickosťou – investujte do odbornosti, ktorá sa odrazí v každom kroku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 0500000010469 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 327 mm |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | hladká |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Premium XL |
| Názov dekoru: | Dub Hamilton |
| Číslo dekoru: | 6548 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8836 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
