Profil AL prechodový 22 mm, elox Titan A3, 1,86 m, samolepiaco-narážací plochý, CS22 Arbiton
Kód: 902A318
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.391 kg |
| EAN: | 5905167815502 |
| Profil, tvar: | Hranatý |
| Materiál: | Hliník |
| Produktová skupina: | Profily |
| Typ výrobku: | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Číslo dekoru: | A3 |
| Šírka: | 22 mm |
| Dĺžka: | 1860 mm |
| Samolepiace prevedenie s lepidlom: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
