Profil AL prechodový plochý 35 mm, fólia Dub hlina 14, 0,93 m, samolepiaco-narážací, LWP355w1 Cezar
Kód: 9361409
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.167 kg |
| EAN: | 5904584824807 |
| Profil, tvar: | Plochý |
| Materiál: | Hliník |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Profily |
| Typ výrobku: | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Názov dekoru: | Dub hlina |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 35 mm |
| Dĺžka: | 930 mm |
| Viditeľné skrutky: | NIE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
