SolidStep FUSION Dub Atmosphere ST206 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm
Kód: 9930852
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dlažba SolidStep FUSION Dub Atmosphere ST206 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a trvanlivosti. S hrúbkou 2 mm a triedou využitia 33/42 je navrhnutá tak, aby zvládla aj najnáročnejšie podmienky, a pritom zachovala svoj pôvab. Drevený vzhľad s jemnými textúrami a farebnými nuansami v odtieni dubu atmosféry prináša do vášho priestoru príjemnú atmosféru, zatiaľ čo 1-lamelový dizajn zabezpečuje elegantný a nadčasový vzhľad. Vďaka technológii 4V, ktorá zabezpečuje presné a jemné prechody medzi doskami, sa táto podlaha jednoducho inštaluje a dáva tak vášmu interiéru profesionálny vzhľad. S povrchovou vrstvou 0,55 mm je odolná voči opotrebeniu, škrabancom a škvrnám, čo znamená, že aj v miestnostiach s vysokou premávkou udržuje svoju krásu a funkčnosť dlhodobo. S rozmermi 1200 x 180 x 2 mm je ideálna na rýchlu a jednoduchú montáž, pričom jej dizajn sa hodí do akéhokoľvek moderného bývania. Urobte si radosť a investujte do podlahy, ktorá spojuje štýl a kvalitu!Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 8593367471467 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemné drevo |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Fusion |
| Názov dekoru: | Dub Atmosphere |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 64 |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
