SolidStep FUSION Dub Flow ST210 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm
Kód: 9930856
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep FUSION Dub Flow ST210 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti vo svojom interiéri. Tento podlahový systém s rozmermi 1200 x 180 mm ponúka realistický vzhľad dubového dreva, pričom jeho 4V fazetovanie zvýrazňuje jeho elegantný vzhľad a dodáva hĺbku každému priestoru. S laminátovou hrúbkou 2 mm a podkladom 0,55 mm zaisťuje vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu a vlhkosti, čo garantuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom zaťažení domácnosti. Díky klasifikácii 33/42 je podlaha SolidStep FUSION navrhnutá tak, aby odolala aj tým najnáročnejším podmienkam, či už ide o vysokú návštevnosť alebo každodennú zátěž. Inštalácia je rýchla a jednoduchá vďaka systémom zamykania, takže si môžete užiť nový vzhľad svojho domova bez zbytočného čakania. Tento produkt sa nielen hodí do rôznych štýlov interiérového dizajnu, ale je aj skvelou voľbou pre tých, ktorí ocenia kombináciu kvality, vzhľadu a praktickosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 8593367471504 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemné drevo |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Fusion |
| Názov dekoru: | Dub Flow |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 64 |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
