SolidStep FUSION Dub Harmony ST202 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm
Kód: 9930857
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep FUSION Dub Harmony ST202 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú interiérovú podlahu, ktorá kombinuje estetiku a funkčnosť. S hrúbkou 2 mm a robustnou nosnou doskou s triedou záťaže 33/42 je táto podlaha odolná voči intenzívnemu zaťaženiu, čím je vhodná pre domácnosti aj komerčné priestory. Povrchová úprava s vrstvou 0,55 mm zabezpečuje zvýšenú ochranu proti opotrebeniu a umožňuje jednoduchú údržbu, takže môžete bez obáv vychutnávať krásu duba v každej miestnosti. Štruktúra 1-lamela a štyri V-fuge nielenže dodáva podlahe elegantný vzhľad, ale aj vytvára dojem opticky širšieho priestoru, čo je ideálne pre menšie interiéry. Farba Harmony s prírodným odtieňom duba prináša hrejivú atmosféru, ktorá sa hodí do rôznych štýlov zariadenia. S podlahou SolidStep FUSION si môžete byť istí, že získavate produkt, ktorý spája moderný dizajn s praktickými vlastnosťami, pričom jeho inštalácia je rýchla a bezproblémová.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 8593367471429 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Farba: | béžová |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemné drevo |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Fusion |
| Názov dekoru: | Dub Harmony |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 64 |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
