SolidStep FUSION Dub Unite ST203 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm
Kód: 9930858
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Obdivujte eleganciu a funkčnosť podlahy SolidStep FUSION Dub Unite ST203, ktorá je navrhnutá tak, aby zanechala trvalý dojem vo vašej domácnosti. S rozmermi 1200 x 180 mm a hrúbkou iba 2 mm, táto podlaha ponúka perfektnú rovnováhu medzi štýlovým dizajnom a praktickým využitím. Vďaka triede odolnosti 33/42 sa nemusíte obávať bežného opotrebovania – je ideálna pre intenzívne zaťažované priestory, ako sú obývacie izby či vstupné haly. S technológiou 4V a jednou lamelou dosiahnete vizuálnu hĺbku, ktorá dodá každej miestnosti jedinečný charakter. Inovatívna ochranná vrstva s hrúbkou 0,55 mm zabezpečuje odolnosť voči poškriabaniu a škvrnám, čo zjednodušuje údržbu a zachováva krásu podlahy na dlhé roky. SolidStep FUSION je teda nielen estetickým, ale aj praktickým riešením pre moderné bývanie, ktoré sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 8593367471436 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemné drevo |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Fusion |
| Názov dekoru: | Dub Unite |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 64 |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
