SolidStep FUSION Dub Wild ST204 2mm 33/42 4V 1-lamela 1200x180x2/0,55 mm
Kód: 9930860
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnú kombináciu elegancie a odolnosti s podlahou SolidStep FUSION v dekore Dub Wild. S hrúbkou len 2 mm a selekciou triedy 33/42 je ideálnou voľbou pre intenzívne zaťažené prostredia, pričom garantuje dlhú životnosť a bezúdržbovú krásu. Unikátna konštrukcia s 1-lamelovým dizajnom a rozmermi 1200x180x2/0,55 mm zabezpečuje rýchlu a jednoduchú montáž, čo vám ušetrí cenný čas a námahu. S 4V fazetou na všetkých stranách dodáva táto podlaha do vášho interiéru hĺbku a sofistikovanosť, pričom prirodzený vzhľad dreva vniesie teplý pocit do každého priestoru. Vychutnajte si špičkovú kvalitu a estetiku, ktoré pretransformujú vašu domácnosť na miesto plné šarmu a štýlu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.91 kg |
| EAN: | 8593367471443 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 2 mm |
| Formát: | 1200 x 180 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda záťaže: | 33/42 |
| Spoj - typ: | NIE |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemné drevo |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | 0,05% (norma 0,25%) |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska z vinylu |
| Typ výrobku: | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Kolekcia: | Fusion |
| Názov dekoru: | Dub Wild |
| Nosič - materiál: | Vinyl |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 64 |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,012 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
