SolidStep LIVING Dub Arcane ST21 8 mm AC4/32 4V 1-lamela authentic style
Kód: 9930708
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte dokonalú kombináciu elegance a trvácnosti s laminátovou podlahou SolidStep LIVING Dub Arcane ST21. S hrúbkou 8 mm a klasifikáciou AC4/32, táto podlaha zaručuje nielen štýlový vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre intenzívne zaťažené priestory vašej domácnosti. Inovatívny 4V fazetový dizajn pridáva na autentickosti a vizuálnom dojme, pričom jedna lamela zabezpečuje jednoduchú inštaláciu a starostlivosť. S týmto nadčasovým riešením si môžete vychutnať prirodzený vzhľad a pocit dubového dreva, ktorý oživí každý interiér a vytvorí útulnú atmosféru vo vašich priestoroch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456309425 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Nekonečný dekor: | opakuje sa každá 40 lamela |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Arcane |
| Číslo dekoru: | ST21 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | 5542 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | Twin clic |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Authentic style: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
