SolidStep LIVING Dub Friendly ST03 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930139
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zažite spojenie elegance a funkčnosti s podlahou SolidStep LIVING Dub Friendly ST03. S hrúbkou 8 mm a triedou AC4/32 predstavuje ideálny výber pre moderné domácnosti aj komerčné priestory, kde sa kladie dôraz na odolnosť a dlhú životnosť. Jej unikátne 4V fazetovanie dodáva každej lamela autentický vzhľad dreva, čím vytvára harmonickú atmosféru v každom interiéri. Tento kvalitný laminát je nielen štýlový, ale aj praktický – jeho povrch je odolný voči poškriabaniu a ľahko sa čistí, čo zaručuje, že vaša podlaha zostane krásna aj pri každodennom zaťažení. Vytvorte domov, ktorý spája komfort a estetiku s podlahou SolidStep LIVING.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308558 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Friendly |
| Číslo dekoru: | ST03 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8218 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
