SolidStep LIVING Dub Glasgow ST08 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930158
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a eleganciu v jednom, je laminátová podlaha SolidStep LIVING Dub Glasgow ST08 skvelou voľbou. S hrúbkou 8 mm a triedou odolnosti AC4/32 ponúka vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo zaručuje, že vaša podlaha si zachová svoju krásu aj po rokoch každodenného používania. Praktické 4V spojenie lamiel dodáva podlahe autentický vzhľad, čím sa stáva ideálnym riešením pre moderne zariadené interiéry. Navyše, jednoduchá a rýchla montáž znamená, že si môžete užiť nový štýlový priestor bez zbytočných komplikácií. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a funkčnosti je Dub Glasgow perfektnou voľbou pre každú domácnosť, kde sa spája krása s praktickosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308787 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Glasgow |
| Číslo dekoru: | ST08 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | L004 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
