SolidStep LIVING Dub Grandiose ST20 8 mm AC4/32 4V 1-lamela authentic style
Kód: 9930704
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Pripravte sa na transformáciu svojho interiéru s podlahou SolidStep LIVING Dub Grandiose ST20. S hrúbkou 8 mm a odolnosťou AC4/32 je táto podlaha ideálnou voľbou pre obytné aj komerčné priestory, kde je potrebné kombinovať estetiku s praktickosťou. S 4V fazetami sa špáry medzi lamelami jemne zvýrazňujú, čím vytvárajú autentický vzhľad, ktorý premení každý kút vášho domova na elegantný a moderný priestor. Vďaka autentickému dizajnu dubu, ktorý zahŕňa prepracované detaily, dodáte svojim podlahám nádych prirodzenosti a tepla, zatiaľ čo ich odolnosť zabezpečí dlhoročný bezproblémový chod. Investícia do tejto podlahy je investíciou do kvality, estetiky a pohodlia, ktoré sa postará o vašu spokojnosť každý deň.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456309463 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Nekonečný dekor: | opakuje sa každá 40 lamela |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Grandiose |
| Číslo dekoru: | ST20 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | L147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | Twin clic |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Authentic style: | ÁNO |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
