SolidStep LIVING Dub Intense ST04 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930140
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep LIVING Dub Intense ST04 je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegance a praktickosti vo svojich priestorch. S hrúbkou iba 8 mm a odolnosťou triedy AC4/32, tento vinylový laminát garantuje nielen estetiku, ale aj mimoriadne vysokú odolnosť voči opotrebeniu a poškriabaniu, čo je ideálne pre rodiny s deťmi či domácimi miláčikmi. Špecifická úprava s 4V fazetou dodáva podlahe hĺbku a jemnosť, čím vytvára pocit autentického dreva, pričom jeho jednoduchá údržba vám ušetrí čas a energiu. Vďaka jednolamelovej konštrukcii je položka nielen stabilná, ale aj flexibilná, čo umožňuje ideálne prispôsobenie rôznym interiérom a štýlom. S SolidStep LIVING Dub Intense ST04 stvoríte prostredie, ktoré je nielen krásne, ale aj funkčné a trvanlivé.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308565 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Intense |
| Číslo dekoru: | ST04 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 9701 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
