SolidStep LIVING Dub Novel ST02 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930138
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú kombináciu štýlu a praktickosti s podlahou SolidStep LIVING v dekore Dub Novel. Tento kvalitný laminát s hrúbkou 8 mm a triedou AC4/32 je navrhnutý tak, aby odolával každodennému opotrebovaniu, pričom zachováva elegantný vzhľad vašich interiérov. S inovatívnym systémom 4V je údržba a inštalácia hračkou, a preto si môžete užívať svoj domov bez zbytočného stresu. S jednou lamelou a realistickým vzorom dreva je tento laminát ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá nadčasový dizajn a praktickosť v jednom. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam sa táto podlaha perfektne hodí do obývacích izieb, kuchýň alebo kancelárií, pričom dodáva každej miestnosti teplý a útulný pocit. Nechajte sa uniesť krásou Dubu Novel a zmeňte svoj domov na miesto, kde sa budete cítiť príjemne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308541 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Novel |
| Číslo dekoru: | ST02 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 4275 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
