SolidStep LIVING Dub Residence ST05 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930141
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep LIVING Dub Residence ST05 je elegantná podlahová krytina, ktorá spojuje štýlový vzhľad s vysokou odolnosťou. S hrúbkou 8 mm a triedou AC4/32 ponúka robustnú ochranou pred opotrebením, čo z nej robí ideálnu voľbu pre intenzívne zaťažené priestory, ako sú obývačky či kancelárie. Sofistikovaná 4V rovina zaručuje, že každá lamela vytvára prirodzený vzhľad dreva, zatiaľ čo jednoduchá inštalácia vám ušetrí čas a energiu. Nezabúdajte, že podlahy SolidStep sú navrhnuté tak, aby uniesli každodenné výzvy bez straty svojho pôvabu, čo zabezpečuje ich dlhodobý estetický aj funkčný výkon. S Dubom Residence ST05 tak získate harmonický doplnok, ktorý prinesie do vášho domova pocit útulnosti a pohodlia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308572 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Residence |
| Číslo dekoru: | ST05 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8573 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
