SolidStep LIVING Dub Young ST07 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930157
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
SolidStep LIVING Dub Young ST07 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantné a odolné riešenie pre svoj interiér. S hrúbkou 8 mm a klasifikáciou AC4/32 ponúka táto laminátová podlaha skvelú rovnováhu medzi estetickým vzhľadom a trvácnosťou, čím sa hodí do obytných aj komerčných priestorov s vysokou záťažou. Vďaka špeciálnej 4V fazete je každý kus podlahy precízne spracovaný, čo podčiarkuje prirodzenú krásu dreva a zabezpečuje jednoduchú údržbu. Nezabúdajte, že pohodlie a štýl môžu ísť ruka v ruka, a s podlahou SolidStep LIVING Dub Young získate oboje – príjemný pocit pod nohami a vytvorenie útulnej atmosféry vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456308770 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska s vysokou hustotou |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Dub Young |
| Číslo dekoru: | ST07 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8461 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
