SolidStep LIVING Hickory Indian ST14 8 mm AC4/32 4V 1-lamela
Kód: 9930608
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečnú krásu a funkčnosť podlahy SolidStep LIVING Hickory Indian ST14. S hrúbkou len 8 mm a triedou AC4/32 je ideálnym riešením pre intenzívne zaťažené priestory, zabezpečujúce odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu, čo predlžuje jej životnosť a zachováva jej estetiku. Vďaka 4V zloženému dizajnu a precíznemu spracovaniu 1-lamelovej konštrukcie vytvára atmosféru útulnosti a elegancie, ktorá osloví každého milovníka moderného dizajnu. Elegantná textúra hickory dodáva priestoru prirodzený vzhľad a pocit tepla, ktorý sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru. Pripravte sa na pretransformovanie vášho domova na harmonické miesto plné štýlu a pohodlia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.917 kg |
| EAN: | 4042456309401 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 192 mm |
| Tepelná vodivosť [W/(mK)]: | 0,11 |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Living |
| Názov dekoru: | Hickory Indian |
| Číslo dekoru: | ST14 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,073 |
| Dekor originál soklovej lišty: | 5539 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
